شنبه, 06/15/1399 - 13:03 ghom-admin

برگزاری رزمایش همدلی اهدای سلامت در قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قم

مسئول کارگروه سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قم از اجرای رزمایش همدلی با عنوان اهداء سلامت با هدف جمع آوری تجهیزات و لوازم پزشکی از جمله تخت، عینک، عصا و... برای اهدا به بیماران نیازمند خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان قم، حجت الاسلام محمد مسعود مهدیان نیا با اشاره به اینکه  قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان قم با هدف لبیک به فرمان مقام معظم رهبری جهت استمرار کمک های مومنانه در ماه های محرم و صفر رزمایش متفاوتی را آغاز کرده است، اظهار کرد: این رزمایش به منظور کمک به نیازمندان مناطق محروم برای خرید لوازم پزشکی از جمله عصا، ویلچر، تخت، عینک و... آغاز شده است.

وی ادامه داد: با توجه به هزینه های بالای این اقلام، در رزمایش همدلی اهدای سلامت سعی می شود تا گوشه ای از مشکلات و دردهای بیماران و خانواده های آنان را با تامین تجهیزات پزشکی موردنیازشان تسکین دهیم.

مسئول کارگروه سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قم ضمن دعوت از همه مومنین و مردم عزیز برای مشارکت در این طرح با اهدای تجهیزات پزشکی بلا استفاده خود، خاطرنشان کرد: این طرح تا ۱۵ شهریور ماه ادامه دارد و مردم شریف قم می توانند جهت تحویل اقلام بلااستفاده خود با شماره تلفن  ۰۹۹۳۰۳۷۹۲۱۲ تماس بگیرند.