دوشنبه, 06/17/1399 - 13:23 ghom-admin
در دهه اول محرم امسال صورت گرفت

توزیع بیش از هزار بسته معیشتی به همت گروه های جهادی بسیج طلاب قم

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم از توزیع بیش از هزار بسته معیشتی به همت گروه های جهادی این سازمان در دهه اول محرم امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان قم، حجت الاسلام اسماعیل امیرزاده طی سخنانی در نشست مشترک با سزهنگ داودآبادی مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم با اشاره به توزیع بیش از هزار بسته معیشتی به همت گروه های جهادی این سازمان در دهه اول محرم اظهار داشت: علاوه بر این در همین ایام بیش از ۵۴ هزار وعده غذای نذری میان خانواده های محروم و کم بضاعت استان و خارج از استان به همت گروه های جهادی بسیج طلاب توزیع شده است.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم، افزود: از دیگر فعالیت های این گروه ها در راستای مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی مؤمنانه می توان به تهیه و توزیع بیش از ۱۴ هزار قلم لوازم التحریر برای دانش آموزان محروم، همچنین برگزاری بیش از ۳ هزار و ۷۰۰ جلسه روضه خانگی و نیز ۵۶۰ جلسه سخنرانی مذهبی به همت روحانیون و نیز خواهران طلبه در سطح استان و خارج از استان قم اشاره کرد.

وی همچنین با تأکید بر این که در ابعاد علمی، فکری، فرهنگی، اجتماعی و عمرانی، ظرفیت های بسیار خوبی در بین طلاب و روحانیون بسیجی و جهادگر وجود دارد، گفت: بی شک در راستای تعامل و همکاری مطلوب تر رده های مختلف بسیج بهتر می توان از این ظرفیت ها در جهت تقویت بُعد خدمت رسانی و محرومیت زدایی در سطح استان و کشور استفاده نمود.

حجت الاسلام امیرزاده در خاتمه بیان داشت: در حال حاضر ۹۴ گروه جهادی تحت اشراف سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم به فعالیت مشغول هستند که بسیاری از آن ها در مراحل مختلف جریان مقابله با کرونا و به خصوص برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه، نقش آفرین بوده و منشأ خدمات بسیاری شده اند.