شنبه 1400/06/13 - 10:00 ghom-admin

آغاز احداث مدرسه سه کلاسه در روستای علی آباد انقلاب

جانشین فرماندهی قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان قم از آغاز احداث مدرسه سه کلاسه در روستای علی آباد انقلاب با مشارکت ستاد بانوان خیر مدرسه ساز و اداره کل نوسازی مدارس استان قم خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی استان قم، سرهنگ محمود داودآبادی در حاشیه مراسم کلنگ زنی مدرسه روستای علی آباد انقلاب در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بیش از چهار است که قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان قم در امر احداث، تعمیر و نوسازی و تامین زیرساخت های مورد نیاز مدارس مناطق محروم استان قم در حال فعالیت است، اظهار کرد: بار دیگر توفیق شد که واسطه خیر برای احداث مدرسه سه کلاسه علی بن موسی الرضا علیه السلام در روستای علی آباد انقلاب بخش جعفر آباد قم باشیم که عملیات اجرایی آن را آغاز کردیم.

وی با اشاره به اینکه این مدرسه با اعیانی 270 متر مربع احداث خواهد شد، گفت: این مدرسه با اعتباری بالغ یک میلیارد و 800 میلیون تومان احداث خواهد شد که 50 درصد از این اعتبار توسط ستاد بانوان خیر مدرسه ساز استان قم تامین خواهد شد و 50 درصد باقی مانده توسط اداره کل نوسازی مدارس استان قم به اجرا خواهد رسید.

جانشین فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان قم با بیان اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی در این پروژه مجری بوده و از توان سپاه برای تکمیل این مدرسه استفاده خواهد کرد، گفت: وجه تمایز این پروژه این است که خانم های خیر برای نخستین بار در استان قم مدرسه می سازند که از همه بانوان خیر و نیک اندیش قم دعوت می کنیم به این ستاد واقع در اداره کل آموزش و پرورش استان قم بپیوندند و در این کار خیر سهیم شوند.

داودآبادی خاطرنشان کرد: سال گذشته نیز مدرسه روستای چشمه شور را با کمک خیرین و همکاری اداره کل نوسازی مدارس استان قم احداث کردیم که عملیات اجرایی آن به اتمام رسیده و از سال تحصیلی جدید در اختیار دانش آموزان این منطقه قرار خواهد گرفت.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)